Henri de Toulouse-Lautrec efter affisch

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC, efter, affisch, Holland, 1900-tal, affisch för Jane Avril på Jardin de Paris, signerad och daterad i trycket 93, "Printed in the Netherlands", bildstorlek ca 81 x 59 cm

Veck, något vågigt papper, mindre fuktskada vid botten kanten, ej examinerad ur ramen

645322

2019-05-22