Glas 18/1900-tal

Glas 18/1900-tal
Glas 18/1900-tal
Glas 18/1900-tal
Glas 18/1900-tal
Glas 18/1900-tal
Glas 18/1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖLGLAS, STARKVINSGLAS, LIKÖRGLAS, SALTKAR, 12 dlr., klar glasmassa, 18/1900-tal, vissa gjutna/pressglas, höjd ca 6-16 cm

Nagg

645328

2019-05-19