Salongsbord
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SALONGSBORD/ KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, med stenskiva, skuren dekor och pastellage, höjd ca 82, 133x59 cm
Skadad skiva, smärre ytskador, enstaka pastellageskador
645329
2019-05-18