Andrei Afanasevich Jegorov oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREI AFANASEVICH JEGOROV (1878-1954): "På Hemvägen", osignerad, olja på pannå, ca 28x38 cm

Historik: Inköpt på Garpenhus Auktioner 2014

Krackelyr

645336

2019-05-21