Seiko Jumbo herrarmbandsur

Seiko Jumbo herrarmbandsur
Seiko Jumbo herrarmbandsur
Seiko Jumbo herrarmbandsur
Seiko Jumbo herrarmbandsur
Seiko Jumbo herrarmbandsur
Seiko Jumbo herrarmbandsur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEIKO, armbandsur, "Jumbo", stål, 1970-tal, automatisk, mineralglas, dag, datum, ref. 6138-3002, serienr. 515210, diameter 42,3 mm, senare Seikobox

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage

645350

2019-05-19