Vicke Lindstrand vas
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VICKE LINDSTRAND, vaser, 2 st., klar glasmassa, Kosta, dekor av kvinna med urna i nisch, signerad "Orrefors L. 1361. R 3 SR." samt "Orrefors Lindstrand 1361 A7 Sp", höjd ca 19-20 cm
Mindre nagg
645353
2019-05-19