Vicke Lindstrand vas

Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, vaser, 2 st., klar glasmassa, Kosta, dekor av kvinna med urna i nisch, signerad "Orrefors L. 1361. R 3 SR." samt "Orrefors Lindstrand 1361 A7 Sp", höjd ca 19-20 cm

Mindre nagg

645353

2019-05-19