Etagebord jugend
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ETAGEBORD, 1900-tal, jugend, stomme fanérad i mahogny, hyllplan i glas med polykrom dekor, undertill märkt KAW, höjd ca 78, 57x45
Ostadigt, sprickor, smärre ytskador, ett glas med spricka
645356
2019-05-19