Etagebord jugend

Etagebord jugend
Etagebord jugend
Etagebord jugend
Etagebord jugend
Etagebord jugend
Etagebord jugend

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETAGEBORD, 1900-tal, jugend, stomme fanérad i mahogny, hyllplan i glas med polykrom dekor, undertill märkt KAW, höjd ca 78, 57x45

Ostadigt, sprickor, smärre ytskador, ett glas med spricka

645356

2019-05-19