Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GONG-GONG, omkring 1900, betsad benställning, skuren dekor, hamrad mässing, höjd ca 166, 156x45, diameter 108 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre ytskador, bucklor
645357
2019-05-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner