Porträtt 1920-tal

Porträtt 1920-tal
Porträtt 1920-tal
Porträtt 1920-tal
Porträtt 1920-tal
Porträtt 1920-tal
Porträtt 1920-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1920-tal): Porträtt av ung man med pipa, osignerad, olja på pannå, ca 30x22 cm

Zustandsbeschreibung

645376

2019-05-18