Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1920-tal): Porträtt av ung man med pipa, osignerad, olja på pannå, ca 30x22 cm
Zustandsbeschreibung
645376
2019-05-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner