Dörröverstycke gips

Dörröverstycke gips
Dörröverstycke gips
Dörröverstycke gips
Dörröverstycke gips

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DÖRRÖVERSTYCKE, 1900-tal, gips, föreställande romare i fyrspänd vagn, ca 58x110cm

Smärre nagg

645378

2019-05-19