Ateljéstaffli

Ateljéstaffli
Ateljéstaffli
Ateljéstaffli
Ateljéstaffli
Ateljéstaffli
Ateljéstaffli
Ateljéstaffli
Ateljéstaffli
Ateljéstaffli
Ateljéstaffli

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATELJÉSTAFFLI, 1900-talets början, metallbricka Wilh.Becker Stockholm, höj och sänkbar, höjd ca 150 cm, maxhöjd ca 240 cm,

PROVENIENS: Konstnären Arvid Knöppel (1892-1970)

645382

2019-05-18