Klubbat för:
5 000 SEK
2 000 SEK
SPEGEL, 1800-tal, gustaviansk stil, oval form, bronserad, dekor i pastellage, ca 104x96 cm
Skador, sprickor, dekordelar saknas, delvis ombronserad
645383
2019-05-19