Ostbricka av Bertel Gardberg

Ostbricka av Bertel Gardberg
Ostbricka av Bertel Gardberg
Ostbricka av Bertel Gardberg
Ostbricka av Bertel Gardberg
Ostbricka av Bertel Gardberg
Ostbricka av Bertel Gardberg

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

BERTEL GARDBERG, ostbricka, teak, stämplad Finnmade Gardberg, Norrmark slöjd, diameter 26,5 cm.

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

645389

2019-06-11