Oscar II oljemålning

Oscar II oljemålning
Oscar II oljemålning
Oscar II oljemålning
Oscar II oljemålning
Oscar II oljemålning
Oscar II oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Oscar II, olja på duk, ca 83x63 cm

Dukskada, tryckskada

645393

2019-05-19