Ishink av Bertel Gardberg

Ishink av Bertel Gardberg
Ishink av Bertel Gardberg
Ishink av Bertel Gardberg
Ishink av Bertel Gardberg
Ishink av Bertel Gardberg
Ishink av Bertel Gardberg
Ishink av Bertel Gardberg
Ishink av Bertel Gardberg

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

300 EUR

BERTEL GARDBERG, ishink, stämplad Finnmade Gardberg, Norrmark slöjd, furu, tenninsats, höjd 12 cm, diameter 17 cm.

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

645394

2019-06-11