Niels Otto Möller sideboard

Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard
Niels Otto Möller sideboard

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

NIELS OTTO MÖLLER, J.L. Møllers Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal, sideboard modell 20, Riopalisander (Dalbergia Nigra), front med 2 skjutdörrar, bakomvarande hyllinredning samt 4 lådor, märkt J.L Möller Models Made in Denmark samt Danish Control, höjd ca 80, 210x48 cm,

CITES-Intyg giltigt inom EU medföljer

Mindre repor och fläckar/märken

645396

2019-05-21