Klubbat för:
1 250 EUR
1 200 EUR
BERTEL GARDBERG, silverdosa, stämplad Bertel Gardberg, silver 916, lock natursten, Kultateollisuus, Åbo 1966, 9,2x9,2 cm, höjd 4,5 cm.
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
645398
2019-06-11