Silverdosa med stenlock av Bertel Gardberg

Klubbat för:

1 250 EUR

1 200 EUR

BERTEL GARDBERG, silverdosa, stämplad Bertel Gardberg, silver 916, lock natursten, Kultateollisuus, Åbo 1966, 9,2x9,2 cm, höjd 4,5 cm.

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

645398

2019-06-11