Ask med silverlock av Bertel Gardberg

Klubbat för:

540 EUR

Utropspris

300 EUR

BERTEL GARDBERG, ask, signerad BG, silver 916, Kultakeskus 1959, silver och teak, 9,5x7 cm, höjd 3,8 cm.

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

645410

2019-06-11