Lisa Larson "Syd Maxi"
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LISA LARSON. "Syd Maxi", figurin, ur serien "All Världens Barn", Gustavsbergs Studio, brun stengodslera, målat och delvis glaserat, liten ateljeproduktion 1974-75, signerad, höjd ca 19 cm
Smärre slitage
645417
2019-05-21