Lisa Larson "Syd Maxi"

Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LISA LARSON. "Syd Maxi", figurin, ur serien "All Världens Barn", Gustavsbergs Studio, brun stengodslera, målat och delvis glaserat, liten ateljeproduktion 1974-75, signerad, höjd ca 19 cm

Smärre slitage

645417

2019-05-21