Pigtittare

Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

PIGTITTARE, 1800-tal, fanerat med valnöt, dekor i form av bl.a. lejontassar, längd 72 cm, bredd 23 cm, höjd 59 cm.

Några skador och lagningar, krön saknas.

645418

2019-05-25