Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
PIGTITTARE, 1800-tal, fanerat med valnöt, dekor i form av bl.a. lejontassar, längd 72 cm, bredd 23 cm, höjd 59 cm.
Några skador och lagningar, krön saknas.
645418
2019-05-25