Matta

Matta
Matta
Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENA ANDERSSON, korthårig tuftad ullmatta rosa, vitt och orange, daterad 2005 märkt "Made In Sweden", ca 198x198 cm

Smärre slitage

645426

2019-05-21