Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HÖGANÄSBOLAGET (etabl. 1797), vaser, skål, 3 dlr., keramik, 1800-talets slut, 1900-talets början, höjd ca 7,5-12,5 cm
Nagg, krackelering
645436
2019-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här