Benno Arzt skulptur

Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Under oasen", skulptur, unik, bemålat trä, dubbelsidig, signerad Benno Arzt, numrerad 1/1, höjd ca 63 cm

645438

2019-05-19