Benno Arzt akrylmålning
2019-05-19
645439
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): "Donna", signerad och daterad Benno Arzt -016, akryl på duk, ca 80x80 cm