Kindt Larsen soffbord riopalisander
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOVE & EDVARD KINDT LARSEN, soffbord, Seffle Möbelfabrik, fanerad med Riopalisander (Dalbergia Nigra) två utdragsskivor svart- och vitlaminerade, höjd ca 50 cm, 150x65 cm, totalmått med utdragsskivor ca 225 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Bruksslitage, repor och fläckar/märken
645448
2019-05-19