Kindt Larsen soffbord riopalisander

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOVE & EDVARD KINDT LARSEN, soffbord, Seffle Möbelfabrik, fanerad med Riopalisander (Dalbergia Nigra) två utdragsskivor svart- och vitlaminerade, höjd ca 50 cm, 150x65 cm, totalmått med utdragsskivor ca 225 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Bruksslitage, repor och fläckar/märken

645448

2019-05-19