Glas gulddekor

Glas gulddekor
Glas gulddekor
Glas gulddekor
Glas gulddekor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SELTERGLAS, LIKÖRGLAS, 15 dlr, klar glasmassa, 18/1900-tal, dekor i guld, höjd ca 4,5-11,5 cm

Nagg, slitage

645457

2019-05-19