Gunnar Cyrén fat

Gunnar Cyrén fat
Gunnar Cyrén fat
Gunnar Cyrén fat
Gunnar Cyrén fat
Gunnar Cyrén fat
Gunnar Cyrén fat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR CYRÉN, skålfat, klar glasmassa, Orrefors, 1970-tal, signerad "Orrefors Bu 3783", längd ca 37 cm

645465

2019-05-19