Soffa Dux

Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, "Caesar", Dux. 2000-tal, grå tygklädsel, längd 215, djup 85, höjd 73 cm

Slitage, fläckar

645466

2019-05-19