Vas Jugend lysterglas
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VAS, lysterglas, 1900-talets början, jugend, med metallomfattning, hänklar, höjd ca 33 cm
Kuntoraportti
Större nagg, spricka
645470
Päivämäärä:
2019-05-19