Vas Jugend lysterglas

Vas Jugend lysterglas
Vas Jugend lysterglas
Vas Jugend lysterglas
Vas Jugend lysterglas
Vas Jugend lysterglas
Vas Jugend lysterglas
Vas Jugend lysterglas
Vas Jugend lysterglas
Vas Jugend lysterglas
Vas Jugend lysterglas

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VAS, lysterglas, 1900-talets början, jugend, med metallomfattning, hänklar, höjd ca 33 cm

Kuntoraportti

Större nagg, spricka

645470

Päivämäärä:

2019-05-19