Sven Palmqvist vas Orrefors

Sven Palmqvist vas Orrefors
Sven Palmqvist vas Orrefors
Sven Palmqvist vas Orrefors
Sven Palmqvist vas Orrefors
Sven Palmqvist vas Orrefors
Sven Palmqvist vas Orrefors

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN PALMQVIST, vas, klar glasmassa, Orrefors, 1960/70-tal, slipad dekor, signerad "Orrefors P 3860-211", höjd ca 24,5 cm

645509

2019-05-19