Moccaskedar sterlingsilver och emalj

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MOCCASKEDAR, 16+4+2, sterlingsilver och emalj, delvis förgyllda, flesta David Andersen, längd ca 9,5 cm

Flertalet med emaljskador

645514

2019-05-19