Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Gul kväll Madeira", monogramsignerad, olja på duk, ca 70x95 cm
Zustandsbeschreibung
645550
2019-05-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner