John Ivar Berg

John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Gul kväll Madeira", monogramsignerad, olja på duk, ca 70x95 cm

Zustandsbeschreibung

645550

2019-05-22