John Ivar Berg oiljemålning

John Ivar Berg oiljemålning
John Ivar Berg oiljemålning
John Ivar Berg oiljemålning
John Ivar Berg oiljemålning
John Ivar Berg oiljemålning
John Ivar Berg oiljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Självporträtt i blått ljus", monogramsignerad samt daterad 67, akryl på duk, ca 45x65 cm

645560

2019-05-22