Ulf Gripenholm litografi
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943): (2) Figurer vid damm, signerad och daterad 1986 samt numrerad 187/300, ca 32x38 cm, CURT ASKER, abstrakt komposition, signerad samt numrerad 4/4, torrnål, 24,5x27,5 cm
645570
2019-05-22