K G Nilson seriegrafier

K G Nilson seriegrafier
K G Nilson seriegrafier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KG NILSON (född 1942): (2) Kompositioner, signerade och daterade KG Nilson 1987, 245/300, färgserigrafi, bladmått ca 28,5x28 cm

645573

2019-05-22