Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS HILLERSBERG (1937-2004): (2) Satiriska motiv, signerade (den ena i trycket) samt numrerade 23/100 samt 99/100, ca 23x18 samt 22x28 cm
645588
2019-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här