Merkurius undervisar Amor inför Venus oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal), kopia efter Corregio: Merkurius undervisar Amor inför Venus, olja på duk, ca 126x102 cm

Ytskador, färgbortfall

645592

2019-05-19