Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, ´´Kurva´´ vilstol, 1950-tal, formböjd bok, teakfanerade armstöd, klädd i mönstrat, svart tyg, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, lagningar, förstarkningar, spricka, märken
645597
2019-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här