Figurin i rosenkvarts, föreställande häst

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURIN, föreställande häst, 1900-talets andra hälft, rosenkvarts, på träsockel, höjd ink sockel ca 9, bredd 10 cm, medföljer originalschatull

Smärre slitage

645611

2019-05-31