Fingerborgar
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FINGERBORGAR 25 dlr, 1800-samt tidigt 1900-tal, föremål i form av virknålar, sax, brevknivar, material, silver, kamelben m m mellan ca 2-40 cm
Allt ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage
645617
2019-05-22