Fingerborgar

Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FINGERBORGAR 25 dlr, 1800-samt tidigt 1900-tal, föremål i form av virknålar, sax, brevknivar, material, silver, kamelben m m mellan ca 2-40 cm

Allt ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage

645617

2019-05-22