Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOGRAFIER, 4 st, motiv med båtar, Richard Peter Foley, signerade, titulerade samt daterade 1974, storleken mellan ca 19x34 och 37x48 cm
Två av fotografierna något lösa i monteringen
645627
2019-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här