Fotografier

Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGRAFIER, 4 st, motiv med båtar, Richard Peter Foley, signerade, titulerade samt daterade 1974, storleken mellan ca 19x34 och 37x48 cm

Två av fotografierna något lösa i monteringen

645627

2019-05-22