Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, Jesu Kristi uppståndelsen med scener ur evangelierna, Centrala Ryssland, 1800-tal , tempera och olja på pannå, ca 45x38 cm

Kantskada, färgbortfall, krackelyr och retuscher

645655

2019-05-22