Ragnar von Holten collage

Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

RAGNAR VON HOLTEN (1934-2009): Komposition, signerad och daterad R. Holten -64, collage, ca 26x21 cm

645658

2019-05-21