Yngve Blixt vas Tema keramik

Yngve Blixt vas Tema keramik
Yngve Blixt vas Tema keramik
Yngve Blixt vas Tema keramik
Yngve Blixt vas Tema keramik
Yngve Blixt vas Tema keramik
Yngve Blixt vas Tema keramik
Yngve Blixt vas Tema keramik
Yngve Blixt vas Tema keramik

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE BLIXT (1920-1981), vas, glaserat stengods, signerad "Yngve Blixt Höganäs 75-", höjd ca 21 cm

Smärre slitage

645659

2019-07-28