ATENIENN

ATENIENN
ATENIENN
ATENIENN
ATENIENN
ATENIENN
ATENIENN

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

ATENIENN, tidigt 1900-tal, svarvade ben, fanérad med mahogny, höjd ca 73, 55x35 cm

Proveniens: Rosengårds Herrgård, Malmö

Bruksslitage

645665

2019-05-31