Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
ATENIENN, tidigt 1900-tal, svarvade ben, fanérad med mahogny, höjd ca 73, 55x35 cm
Proveniens: Rosengårds Herrgård, Malmö
Bruksslitage
645665
2019-05-31