Brasställ

Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRASSTÄLL, 1900-talets andra hälft, gjutjärn, med dekor av Thor, höjd ca 45x50 cm

Slitage, damm, ställvis röstig

645693

2019-05-22